Monday, 23 April 2012

Sziasztok! :)

A PC RPG közösségem NYITVA! Mindenkit várok szeretettel, aki kedveli az RPG, azaz Szerepjátékokat PC-n! ;)

Facebook-on: https://www.facebook.com/pages/PC-RPG-community/111044738978377
Valamint a weboldalkámon, bolgomon: http://pcrpgkozosseg.web4.hu/


Hi all! :)

My PC RPG community is OPEN! Welcome for anybody, Who like the RPGames on PC! ;)


On Facebook: https://www.facebook.com/pages/PC-RPG-community/111044738978377
& also on My blog site: http://pcrpgkozosseg.web4.hu/



Regards ~ Üdvözlettel: He dzsooo, alias hedzsooo, also: JF