Monday, 23 April 2012

Sziasztok! :)

A PC RPG közösségem NYITVA! Mindenkit várok szeretettel, aki kedveli az RPG, azaz Szerepjátékokat PC-n! ;)

Facebook-on: https://www.facebook.com/pages/PC-RPG-community/111044738978377
Valamint a weboldalkámon, bolgomon: http://pcrpgkozosseg.web4.hu/


Hi all! :)

My PC RPG community is OPEN! Welcome for anybody, Who like the RPGames on PC! ;)


On Facebook: https://www.facebook.com/pages/PC-RPG-community/111044738978377
& also on My blog site: http://pcrpgkozosseg.web4.hu/



Regards ~ Üdvözlettel: He dzsooo, alias hedzsooo, also: JF

Thursday, 3 February 2011

Saturday, 15 January 2011

B.U.É.K. ! Happy New Year ! 2011 :-)

Az unnepek remelem kellemesen teltek mindenkinek, legalabb annyira, mint nekem ! ;-D


Nem tetlenkedtem azert ezidaig in-game videok teren sem , sot a YouTube nemreg engedelyezett szamomra 15 percnel is hosszabb ideju vidik feltolteset, ime az elso:




- Ragcsalni valot, itokat erdemes bekesziteni hozza elotte ! ^^


TIPP: Akinek tetszik, toltse le YouTube downloader-rel es utana mar a videolejatszo progidon akar teljeskepernyon is elvezhetove valik ( 420 Mb a legjobb minosegu, letoltheto verzio belole ) ! ;-)

Monday, 20 December 2010

Kezdet :)

  Sziasztok ! :)

  Minden kezdet nehez, igy van ez az en blogommal is egyenlore. XD
Szabim utan viszont, jovo ev elejetol azert majd beindulgat szepen es ehhez hasonlo vidik egeszen biztosan lesznek majd benne:  

...Esetleg meg jobb vidik is. :)  Nemi, eppen aktualis infoval majd megspekelve.
Ennyibol mar azt hiszem kiderulhetett, h itt jatekokrol, azon belul is PC-es jatekokrol lesz szo.
Azert vmi nagyon komoly dologra NE szamitson senki, majd ahogyan a szabadidom engedi, idonkent jelentkezem. A Gamestar es pl. Gamekapocs kenyeret sem szeretnem elvenni ugye, elvegre ertik ok is a dolgukat. :D

Kellemes Karacsonyi Unnepeket Kivanok Mindenkinek ! :)


Vegezetul par eddigi, regebbi videom: