Minden kezdet nehez, igy van ez az en blogommal is egyenlore. XD
Szabim utan viszont, jovo ev elejetol azert majd beindulgat szepen es ehhez hasonlo vidik egeszen biztosan lesznek majd benne:
...Esetleg meg jobb vidik is. :) Nemi, eppen aktualis infoval majd megspekelve.
Ennyibol mar azt hiszem kiderulhetett, h itt jatekokrol, azon belul is PC-es jatekokrol lesz szo.
Azert vmi nagyon komoly dologra NE szamitson senki, majd ahogyan a szabadidom engedi, idonkent jelentkezem. A Gamestar es pl. Gamekapocs kenyeret sem szeretnem elvenni ugye, elvegre ertik ok is a dolgukat. :D
Kellemes Karacsonyi Unnepeket Kivanok Mindenkinek ! :)
Vegezetul par eddigi, regebbi videom:
No comments:
Post a Comment